KONST / Litografier / Färglitografi 10266044
nr 1026 6044
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), vintermotiv, 27/250, signerad, motivet: 25x29
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 mars 2016
kl 20:06:03
21/3 19:44:27
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson